203,20/h NOK

Praca Norwegia przy produkcji opakowań od zaraz bez znajomości języka w Oslo z zakwaterowaniem

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lutego 2024 01:29

Bez znajomości języka norweskiego w fabryce z okolic Oslo dostępna od zaraz ciekawa praca w Norwegii przy produkcji opakowań kartonowych. Zakwaterowanie dla chętnych dostępne będzie na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Pracownik produkcji opakowań

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 203,20 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

Zadaniem pracownika będzie obsługa maszyn do produkcji opakowań kartonowych, wykonywanie operacji pakowania oraz monitorowanie procesów cięcia i doskonalenie jakości wytworzonych artykułów.

Wymagania:

  • Natychmiastowa gotowość do podjęcia pracy.
  • Znajomość języka angielskiego może być atutem.
  • Sumienne podejście i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Doświadczenie w podobnym obszarze może być dodatkowym atutem.
  • Umiejętność efektywnej współpracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie.
  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Norwegii, obejmującej trzymiesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia.
  • Możliwość uzyskania stałego zatrudnienia dla wybitnych pracowników.
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna w załatwianiu formalności urzędowych (wymagane wcześniejsze zgłoszenie).
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pierwsze trzy miesiące za 2500 NOK miesięcznie, po czym konieczność samodzielnego znalezienia mieszkania.
  • Konkurencyjne zarobki.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Produkcja opakowań Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2024

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 95965cfe6efc8fd2