75-80 zł/h NOK

Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu bez znajomości języka w Ålesund

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 marca 2015 22:41

Firma sprzątająca z Ålesund szuka sprzątaczy oraz sprzątaczek. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy sprzątaniu obiektów przemysłowych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Ålesund, Norwegia

Zarobki: 75-80 zł za godzinę

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna w firmie zajmującej się sprzątaniem obiektów przemysłowych.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie hal produkcyjnych, mycie i dezynfekcja maszyn, odkażanie pomieszczeń.
  • Do zadań należeć będzie mycie łazienek, wynoszenie śmieci i inne zadania zgodne z charakterem pracy.

Oczekiwania:

  • duża motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • dobra sprawność fizyczna
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • obowiązkowość
  • rzetelne wykonywanie prac
  • dokładność, systematyczność

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • zatrudnienie na dobrych warunkach u norweskiego pracodawcy
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres: kontakt[at]kubo.net.pl

źródło: www.poloniusz.pl/o1-23ckhb/

ID ogłoszenia: 88454f6ea9af1610

7 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu bez znajomości języka w Ålesund”

  1. tysonek27 na 5 marca 2015 @ 11:29

    Witam. Jeszcze aktualne?

  2. dawid197779 na 5 marca 2015 @ 13:14

    Witamy Jesteśmy zainteresowani oferta pracy.Prosimy o kontakt Dawid tel +48 601 368 046 oraz Andrzej tel +48 792 899 474

  3. Witam. Dwie osoby z Katowic chętnie podejmą pracę praktycznie od zaraz. tel. kontaktowy +48506436831 Andrzej i Kamil.

  4. Marian Moskwa na 8 marca 2015 @ 00:16

    Witam.Jestem zainteresowany ofertą pracy.Bez nałogów.Aktywny fizycznie.
    Proszę o kontakt :
    tel: 600-381-407
    e-mail : marian.moskwa1@gmail.com

  5. Witam jestem doświadczonym sprzątaczem w zakładach na stanowisku sprzątacz przemysłowy .Do zadań moich należało rozłożenie na części maszyn i dyzenfykować np piec taśmy chłodziarkę całego obiektu od podłogi po sam sufit wiem jakie środki.
    Obsługiwałem myjkę ciśnieniową pojemnik do rozprowadzania środków maszynę szorująco zbierającą wózek widłowy Jestem odpowiedzialny za swoją pracę i systematyczny jestem gotowy podjąć prace od zaraz tel.+48 725 657 479

  6. kalmuska1991 na 18 marca 2015 @ 17:40

    witam czy ogłoszenie dalej aktualne?prosze o kontakt na adres email kalmuska1991@interia.pl

  7. witam serdecznie jestem zainteresowany oferta młody sumienny doświadczenie w sprzątaniu dodatkowo własny samochód uprawnienia na koparki ładowarki itp, proszę o kontakt 511-945-525