na akord NOK

Oferta sezonowej pracy w Norwegii od zaraz zbiory jabłek, gruszek Seljord

  • Miasto: Seljord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 września 2016 04:01

Gospodarstwo z Seljord oferuje sezonową pracę w Norwegii przy zbiorach jabłek i gruszek. Zatrudnienie w sadzie do podjęcia od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia. Na miejscu zorganizowane jest darmowe zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców

Miejsce zatrudnienia: Seljord, Norwegia

Termin: od zaraz

Czas trwania umowy: ok. 3 tygodnie

Stawka godzinowa: obowiązują stawki akordowe, nie mniej niż 100 NOK na godzinę brutto – dla osób z doświadczeniem wychodzi pomiędzy 160 a 180 NOK na godzinę brutto

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zajmuje się zbiorem owoców twardych w sadzie
  • osoba zatrudniona zbiera spady spod drzew oraz owoce z drzew
  • praca na wysokości oraz z użyciem chwytaka

Oczekiwania:

  • wysoka kondycja fizyczna
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej od zaraz
  • motywacja i duże chęci

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe na okres około trzech tygodni
  • pomoc w zorganizowaniu transportu
  • legalną umowę na czas określony
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w gospodarstwie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

praca.gratka.pl/oferta/zbiory-jablek-gruszek-norwegia-3123773.html

ID ogłoszenia: 41257e9b8cdef958