do uzgodnienia NOK

Oferta sezonowej pracy w Norwegii przy choinkach w leśnictwie od zaraz bez języka Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 października 2017 04:54

Od zaraz aktualne ogłoszenie do sezonowej pracy w Norwegii przy choinkach. Propozycja zatrudnienia w leśnictwie na terenie Trondheim dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik w szkółce leśnej

Miejsce zatrudnienia: Trondheim, Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie przygotowywanie drzewek dla klientów na sezon świąteczny
  • pracownik będzie odpowiedzialny za ścinanie i pakowanie choinek
  • do zadań należeć będzie załadunek drzewek na samochód oraz wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • sumienność, zaangażowanie
  • mile widziane posiadanie statusu ucznia/studenta

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz do połowy grudnia 2017
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • duża liczba godzin pracy -minimum 40 w tygodniu

Aplikacja:

Oferta idealna dla osób młodych szukających alternatywy dla słabo płatnej pracy w Polsce.

Aplikacja za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomość prosimy przesłać na adres:

norwayexpress@mail-me.com

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka, oraz doświadczenie.

ID ogłoszenia: 94259ea586c3e685