stawki akordowe NOK

Oferta sezonowej pracy w Norwegii zbiory jabłek i gruszek od zaraz Magnor 2015

  • Miasto: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2015 00:10

Sad w Magnor poszukuje pracowników do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach owoców jabłek oraz gruszek. Zatrudnienie od sierpnia do końca września bez języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru

Miejsce zatrudnienia: Magnor

Wynagrodzenie: według stawek akordowych

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: praca od sierpnia do końca września 2015

Obowiązki:
Praca fizyczna polegająca na ręcznym zbiorze owoców twardych – jabłek oraz gruszek.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w podanym okresie
  • sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • obowiązkowość
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe
  • umowę o pracę na legalnych zasadach
  • zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego
  • legalne warunki zatrudnienia
  • zapewnione lokum na czas trwania umowy
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Prosimy o uważne aplikowanie, to ogłoszenie może okazać się próbą oszustwa lub wyłudzenia. Apelujemy, aby nie przekazywać żadnych pieniędzy firmie przed wyjazdem na miejsce pracy.

Prosimy o aplikację zgodnie z instruktażem na poniższej stronie:

ID ogłoszenia: 16255ad1167b560b