do ustalenia NOK

Oferty pracy w Norwegii na produkcji pomocnik z językiem angielskim Gloppen

  • Miasto: Gloppen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 września 2013 03:23

Firma z Gloppen poszukuje 5 pracowników do pracy w Norwegii na produkcji ze znajomością języka angielskiego (norweski nie wymagany) w charakterze pomocnika fizycznego. Ogłoszenie dla kobiet i mężczyzn.

Miejsce pracy: Gloppen (Sogn og Fjordane)
Zarobki: do ustalenia
Stanowisko: pracownik produkcji

Obowiązki:
– praca jako pomocnik przy produkcji w zakładzie zajmującym się wydrukiem zdjęć, produkcją albumów oraz gadżetów reklamowych seryjnie jak i na indywidualne zamówienie
– zadaniem pracownika będzie polegało na wsparciu procesów produkcyjnych, obsłudze urządzeń

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
– nie wymagane żadne doświadczenie
– elastyczność, gotowość do pracy w okresach wzmożonego ruchu
– uczciwość, umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:
– pracę na Norweskich warunkach na pełny etat lub na część etatu
– przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy
– pracę w firmie, która jest liderem w branży usług fotograficznych w Norwegii i Szwecji
– możliwość pracy bez języka norweskiego

Zgłoszenia przyjmowane do dnia 29-09-2013

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem dane kontaktowe znajdą poniżej.

[ogłoszenie nie aktualne – dane kontaktowe zostały ukryte]

źródło oferty: http://norway-job.pl/advert?offer=1540

ID ogłoszenia: 50152310bfac26f0

2 komentarze na “Oferty pracy w Norwegii na produkcji pomocnik z językiem angielskim Gloppen”

  1. Witam. Jestem zainteresowany wasza oferta pracy. Przebywam w Oslo. Mam doswiadczenie w pracy za granica na terenie Anlgii oraz USA. Posiadam prawo jazdy a,b,be,c,ce oraz uprawnienia na wozki widlowe. Znam jezyk angielski. moj nr tel norweski 46363801 oraz polski 0048502836357. Jestem osoba pracowita, sumienna oraz dyspozycyjna. Pozdrawiam i czekam na odp.

  2. Dzień dobry.
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. W ostatnim czasie przez około 4 lata pracowałem za granicą w firmie produkcyjnej jak i w ogrodnictwie. Znam j. angielski w stopniu komunikatywnym. Posiadam uprawnienia na wózki widlowe oraz prawo jazdy.
    Pozdrawiam Tel. kom +48 604 230 658 adres email. kanizo@wp.pl