158,40 /h NOK

Oferty pracy w Norwegii przy sprzątaniu od zaraz bez języka Oslo i okolica

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2013 23:56

Poszukuję sprzątaczek-sprzątaczy do pracy w Norwegii od zaraz na terenie Oslo przy sprzątaniu domów oraz mieszkań. Oferta bez języka norweskiego jednak wymagany jest minimum komunikatywny angielski. Ogłoszenie dla kobiet i mężczyzn (może być para).

Stanowisko: pracownik sprzątający
Zarobki: 158,40 NOK/h brutto (zgodnie z Norweskimi warunkami)
Miejsce pracy: Głównie Oslo, ale też okolice (Sandvika, Stonver, Asker)

Zadania:
– dojazd do klienta autem oraz typowa praca przy sprzątaniu mieszkań i domów
– czasami zlecenia nietypowe jak sprzątanie po remontach, pranie tapicerki, prace porządkowe na posesjach

Wymagania:
– język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym (będzie weryfikowany telefonicznie)
– prawo jazdy koniecznie czynne
– mile widziane własne auto
– doświadczenie przy sprzątaniu mile widziane, ale nie obowiązkowe
– preferowane osoby bez nałogów o przyjaznym usposobieniu, komunikatywne
– motywacja do ciężkiej pracy fizycznej

Oferujemy:
– legalną pracę na norweskich warunkach
– umowę z firmą norweską na czas określony 3 miesiące (możliwe przedłużenie)
– uczciwe wynagrodzenie zgodne ze stawkami zawodowymi w Norwegii
– pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania w Oslo lub okolicy
– możliwość zatrudnienia pary

Praca praktycznie od zaraz jak tylko znajdą się dwie osoby, które będą spełniać oczekiwania:

CV w języku angielskim oraz rozwiązane zadanie rekrutacyjne proszę przesyłać na adres:

martyna.grabarczyk[at]10g.pl

Zadanie rekrutacyjne

Proszę przetłumaczyć na język angielski poniższe zdania:

1. Proszę posprzątać duży pokój oraz umyć szyby w łazience.
2. Przyjadę do pani po południu, proszę przypomnieć swój adres.
3. Gdzie pan mieszka, może mi pan wytłumaczyć jak mam dojechać na miejsce?
4. Przepraszam za spóźnienie, ale zepsuł mi się samochód.
5. Pracuję w Norwegii od niedawna, czy może pan mówić po angielsku?
6. Proszę odkurzyć dywan, wyrzucić śmiecie oraz posprzątać sypialnię.
7. Czy ma pani środki czystości takie jak płyn do mycia szyb i środek do podłóg?
8. Niestety usługa sprzątania po remoncie będzie droższa niż sprzątanie zwykłe.
9. Jestem osobą z firmy sprzątającej, przyjechałam na zlecenie związane ze sprzątaniem domu pod tym adresem.
10. Poszłam posprzątać kuchnię, kiedy ona weszła trzymając w ręku patelnię.
11. Będę dzisiaj u pani zgodnie z umową, jednak mogę się trochę spóźnić, ponieważ musiałam wcześniej załatwić kilka spraw.

Rozwiązana zadanie rekrutacyjne jest niezbędne ponieważ osoba zatrudniona musi wykazać się minimum komunikatywnym językiem.

Na dalszym etapie język będzie weryfikowany telefonicznie więc proszę nie oszukiwać w zadaniu.

Z wybranymi osobami skontaktuję się w ciągu najbliższych dni.

ID ogłoszenia: 96952140e50d13bb

5 komentarzy na “Oferty pracy w Norwegii przy sprzątaniu od zaraz bez języka Oslo i okolica”

  1. Po kilku nieudanych próbach wysłanych email, w koncu się udało.

  2. Cześć.
    Twoj link nie działa.
    Pozdrawiam.

  3. Już Mi się samemu pomieszało – e mail.

  4. Witam,

    Czy to ogłoszenie jest jeszcze aktualne?

    Pozdrawiam,
    Wioletta

  5. Dzień dobry jestem zainteresowany podjęciem pracy również na dłuższy okres. Proszę o kontakt e-mail mawalach@op.pl lub tel: 537 839 661

    Dziękuje

    Pozdrawiam