85 zł/h NOK

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii usuwanie azbestu bez języka norweskiego

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2015 13:44

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Norwegii dla 2 Polaków bez znajomości języka norweskiego przy usuwaniu azbestu. Zatrudnienie od zaraz dla pracowników fizycznych na zasadzie delegowania.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Norwegia

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka ok 85-95 zł za godzinę brutto

Liczba wolnych stanowisk: 2

Obowiązki:

  • Praca fizyczna polegająca na usuwaniu azbestu.

Oczekiwania:

  • niezbędne jest udokumentowane doświadczenie w pracy przy usuwaniu azbestu
  • posiadanie uprawnień
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego wymagana w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na terenie państw skandynawskich

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę z norweskim pracodawcą
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • pomoc w relokacji, znalezieniu zamieszkania i w kwestiach organizacyjnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia z CV w którym będą dokładnie opisane okresy zatrudnienia, miejsce, daty i zakres wykonywanych zadań.

Prosimy kontaktować się poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/certyfikowany-pracownik-do-usuwania-azbestu-w-norwegii/norwegia/11237512

ID ogłoszenia: 7354fe134304b49

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii usuwanie azbestu bez języka norweskiego”

  1. witam jestem zainteresowany pracą u Państwa , pracowałem przy usuwaniu azbestu podczas wymiany dachów w budynkach,mam aktualne badania wysokościowe powyżej 2 m jak i psychotesty obecnie pracuje przy montowaniu rusztowań na stoczni ,znam język angielski komunikatywnie oraz pracuje zawsze w normach bhp nie boje się ciężkiej pracy mam 24 lata proszę o kontakt pod numerem 608-182-104 , 798-077-642 .