166-178/h NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu wędlin od zaraz w Sarpsborg 2021

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2021 00:56

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie w zakładzie mięsnym z Sarpsborg dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miejsce zatrudnienia: Sarpsborg, Norwegia

Pensja: 166 do 178 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracy w zakładzie mięsnym
  • zadania przy linii produkcyjnej, polegające na pakowaniu wędlin krojonych
  • pracownik będzie zajmował się dbaniem i ciągłość produkcji, przeprowadzaniem kontroli jakości oraz obsługą maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji/pakowaniu żywności i znajomość zasad BHP oraz HACCP
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • sumienność, zręczność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie, świadczenia i płacenie podatku
  • wsparcie przy relokacji
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opiekę rezydenta Polaka
  • pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 6000 NOK od pary miesięcznie lub 4000 NOK od osoby
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Aplikacja:

Aby aplikować do powyższej pracy należy wypełnić formularz rekrutacyjny na podanej niżej stronie.

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2021″

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.
Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 20661179d7cd6b7d