166-177/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu wędlin od zaraz Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 marca 2019 22:13

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w zakładzie mięsnym ze Sarpsborg przy pakowaniu wędlin na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miasto: Sarpsborg, Norwegia

Wakaty: 2

Pensja: 166 do 177 NOK na godzinę pracy brutto, stawka będzie uzgadniana indywidualnie z każdym pracownikiem

Rozpoczęcie zatrudnienia: od marca 2019

Obowiązki:

  • jest to praca przy maszynach produkcyjnych na hali przy obniżonej temperaturze
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za układanie wędlin krojonych w plastrach na tackach plastikowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości, obsługę urządzeń, ręcznym układaniem wyrobów na tackach

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie
  • zręczność
  • dostępność od marca 2019
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • znajomość zasad BHP oraz HACCP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • uczciwego i sprawdzonego pracodawcę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby oraz 6000 NOK miesięcznie od pary
  • pomoc przy formalnościach
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Aby aplikować do powyższej pracy należy wypełnić formularz rekrutacyjny na podanej niżej stronie.

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2019″

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.
Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 9935c7a6f16e5991

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu wędlin od zaraz Sarpsborg”

  1. Maciej0805 na 7 kwietnia 2019 @ 20:07

    Jestem zainteresowany praca pracowalem na takim stanowisku znam sie na multivac w firmie Sokołów Angielski podstawowy prosze o kontakt pod maciejmakowski08051989@wp.pl