od 155/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Oslo sierpień 2021

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lipca 2021 01:29

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Oslo dla Polaków z językiem angielskim od sierpnia 2021 na stanowisku sprzątaczki / sprzątaczka.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Termin: od sierpnia 2021

Miejscowość: Oslo, Norwegia

Pensja: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • pracodawca stara się zapewniać stałe i regularne zlecenia u tych samych klientów
  • do zadań należy wypełnianie zadań o charakterze fizycznym przy sprzątaniu powierzchni powierzonych
  • praca wykonywana jest samodzielnie

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • uczciwość, solidność, odpowiedzialność
  • sumienne i rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • dużą zaletą zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy jako sprzątacz – sprzątaczka
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • legalne zatrudnienie
  • bardzo dobre zarobki wypłacane na czas
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • auto służbowe albo częściowy zwrot kosztów za używanie auta prywatnego do dojazdów
  • opcja wzięcia udziału w kursie języka norweskiego (koszt około 1000 NOK miesięcznie od osoby – najlepsi kursanci mogą otrzymać rabaty lub całkowite zwolnienia z opłat)

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata-norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 5560f1d38d6b652