156 brutto NOK

Praca Norwegia bez języka sprzątanie domów i mieszkań w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 czerwca 2014 00:21

Poszukuję osób do sprzątania mieszkań i domów w Bergen. Oferta pracy w Norwegii dla Polaków od zaraz i bez języka norweskiego. Pomagam ze znalezieniem zakwaterowania i przy formalnościach.

Stanowisko: pracownik sprzątający K/M
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 156 NOK brutto za godzinę
Liczba miejsc: 2

Zadania:
Praca w domu u klienta polegająca na całościowym sprzątaniu pomieszczeń – pokoi, kuchni, łazienki etc. Do zadań będą należeć typowe obowiązki jak mycie okien, podłóg, odkurzanie, wycieranie kurzy. Dojazd do klienta samochodem najlepiej własnym.

Wymagania:
– prawo jazdy kat. B
– miele widziane osoby dysponujące własnym autem (koszt paliwa będzie zwracany)
– język angielski co najmniej komunikatywnie
– doświadczenie w sprzątaniu mieszkań lub hoteli
– gotowość do podjęcia stałej pracy w Norwegii (urlop możliwy dopiero po 6 miesiącach)

Oferuję:
– stabilne zatrudnienie w polsko-norweskiej firmie sprzątającej
– atrakcyjne stawki za godzinę
– gwarantowane zlecenia minimum 140 godzin w miesiącu
– pomoc przy znalezieniu mieszkania w Bergen
– wsparcie przy formalnościach

Tylko osoby spełniające wymagania i akceptujące podane warunki proszę o wysłanie CV na podany niżej adres. Zastrzegam sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem “sprzątanie Bergen”

ID ogłoszenia: 832539deb48e452f

3 komentarze na “Praca Norwegia bez języka sprzątanie domów i mieszkań w Bergen”

  1. Witam. Ja i mój kolega jesteśmy zainteresowani i gotowi od zaraz podjąć pracę. Jesteśmy młodzi, sumienni i nie boimy się ciężkiej pracy. Tel kontaktowy: 513037310.
    Pozdrawiam

  2. Witam serdecznie. Ja z moim chłopakiem ( 20 lat) jesteśmy bardzo zainteresowani praca. Jesteśmy staranni, dobrze wykonujemy każde powierzone zadanie, posiadamy prawo jazdy kat. b. Język angielski bardzo dobry w mowię i piśmie. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Bardzo nam zależy i czekamy oczywiście na kontakt.
    Numer telefonu; 883393302

  3. Dzień dobry

    Jesteśmy studentami (dwie osoby) poszukującymi pracy w Norwegii. Jako osoby młode, sumiennie i sprawne fizycznie nadajemy się na wyżej wymienione stanowisko. Posiadamy także własny samochód i bardzo dużą motywacje do pracy. Spełniamy także wymogi zamieszczone w ogłoszeniu dotyczące języka.
    Jeśli byliby Państwo zainteresowani naszą aplikacją pozostawiam numer kontaktowy oraz adres e-mail.
    Telefon : 509180205
    Adres e-mail : jasiu826@gmail.com