173/h brutto NOK

Praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji opakowań od zaraz w Oslo 2019

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 listopada 2019 02:24

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla zainteresowanych bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Oslo na produkcji opakowań kartonowych. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca w zakładzie produkującym opakowania kartonowe
  • zadania polegają na obsłudze maszyn produkcyjnych, przeprowadzaniu kontroli jakości, składaniu, pakowaniu itp.

Oczekiwania:

  • motywacja, pracowitość, odpowiedzialność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie od zaraz
  • rozwój i możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 2500 NOK miesięcznie – zamieszkanie zapewniane jest wyłącznie w trakcie trwania okresu próbnego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Produkcja opakowań Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 8165dbde9e10fb68