b/d NOK

Praca Norwegia budownictwo – murarz, płytkarz, regipsy Baerum

  • Miasto: Baerum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 grudnia 2013 03:56

Firma z Baerum pilnie poszukuje budowlańców do pracy w Norwegii jako murarz, płytkarz, regipsiarz w budownictwie przy wykończeniach. Wymagany minimum komunikatywny język norweski.

Stanowisko: budowlaniec (flislegger)
Miejsce pracy: Baerum, Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:
– prace związane z murowaniem, stawianiem ścianek działowych
– montaż regipsów, tynkowanie, szpachlowanie
– układanie płytek (glazura, terakota)
– inne prace związane z wykończeniami wnętrz

Wymagania:
– konieczne jest doświadczenie, mile widziane certyfikaty
– dobre komunikowanie się w języku norweskim
– zorientowanie na jakość wykonywanych działań
– posiadanie prawa jazd kategorii B

Jeśli uważasz, że oferta jest właśnie dla Ciebie nie wahaj się i skontaktuj się z nami.

W przypadku pytań zadzwoń do Anne Cecilie Mellem na 91772903 lub prześlij aplikację z CV pocztą tak szybko, jak to możliwe.

Wnioski będą rozpatrywane kolejno i kandydaci zostaną powiadomieni.

Aplikacja przez Finn.no

źródło: http://www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=45422063

ID ogłoszenia: 829529beb604cc9e