od 157 brutto /h NOK

Praca Norwegia kierowca kat. CE plus załadunek, rozładunek towaru

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 listopada 2013 02:41

Oferta pracy za granicą dla kierowcy kat. CE oraz przy rozładunku i załadunku towarów. Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii – kierowca CE ze znajomością angielskiego oraz doświadczeniem.

Stanowisko: kierowca CE
Miejsce pracy: Norwegia
Zarobki: od 157 NOK brutto za godzinę

Zadania:
– transport towarów na terenie całej Norwegii
– zadaniem kierowcy będzie także rozładunek i załadunek towarów na i z samochodu
– pracownik będzie odpowiedzialny za kontakt z odbiorcami dostaw

Wymagania:
– co najmniej trzy lata udokumentowanej pracy w zawodzenia
– posiadanie aktualnego prawa jazdy (kat. C+E) i karty kierowcy
– język angielski na poziomie b1, umożliwiający komunikację
– motywacja do nauki j. norweskiego
– gotowość do pracy w różnych lokalizacjach
– mile widziane doświadczenie nabyte za granicą
– konieczne uprawnienia na wózki widłowe
– aktualny certyfikat CPC
– atutem będzie posiadanie uprawnień ADR
– umiejętność obsługi urządzeń elektronicznych niezbędnych w pracy kierowcy (smartfon, komputer, tablet)
– chęć pozostania i osiedlenia się na terytorium Norwegii
– gotowość do wzięcia udziału w bezpłatnym, intensywnym szkoleniu z języka norweskiego odbywającego się na południu polski (czas trwania 5 tyg.)

Oferujemy:
– Całkowicie legalną pracę w Norwegii w oparciu o umowę na warunkach norweskich
-Możliwość podjęcia stałej współpracy
– Zapewnione ubezpieczenie NW
– Wsparcie przy szukaniu zakwaterowania na terenie Norwegii
– Atrakcyjna stawka godzinowa na początek

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego (Nr ref.: KIER.CE /NOR/11/13) na adres email : air.szczecin@adecco.com

TERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI: Listopad – Grudzień 2013

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 347528957081690f