do ustalenia NOK

Praca Norwegia na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Oslo od zaraz

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2015 01:53

Hurtownia odzieży z Oslo zatrudni magazynierów, komisjonerów do pracy w Norwegii. Oferta bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień i przygotowaniu do wysyłki. Obecnie poszukiwane osoby na zmianę nocną.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Oslo
Liczba miejsc: 2
Zarobki: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– komisjonowanie odzieży w obrębie magazynu
– przygotowanie paczek do wysyłki zgodnie z zamówieniem
– etykietowanie, montaż zabezpieczeń antykradzieżowych
– obsługa dostaw towaru (rozmieszczenia na magazynie)
– zadania związane z utrzymaniem porządku

Wymagania:
– niewymagany język norweski, jednak konieczna jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie na magazynie (udokumentowane minimum rok)
– zaświadczenie o niekaralności
– gotowość do pracy na zmianę nocną lub wieczorną
– komunikatywność, pozytywne nastawienie, rzetelność
– umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:
– legalna umowa na norweskich warunkach za pośrednictwem agencji
– dobre warunki finansowe uzależnione od kwalifikacji pracownika
– możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych i sprawdzonych pracowników
– pomoc i pośrednictwo w znalezieniu mieszkania
– wsparcie przy wszelkich niezbędnych formalnościach

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów (ok 300-400 NOK) zostanie pobrana z pierwszego wynagrodzenia pracownika.

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 23/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 3685526e64d363df

2 komentarze na “Praca Norwegia na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Oslo od zaraz”

  1. Witam, jestem bardzo zainteresowany pracą, mam 19 lat, mieszkam w Szwecji, sprawny fizycznie, dokładny, dyspozycyjny, kulturalny, rzetelny, posiadam doświadczenie w gastronomi, mam za sobą własną firmę sprzątającą w Szwecji, w której było najważniejsze tempo, dokładność, sprawność fizyczna umiejetność wykonywania zadań na czas a także współpraca w grupie. Gotowy do przeprowadzki w każdym momencie. E-mail bartosz.zuziak@op.pl Nr tel 0046767090087

  2. Witam, Jestem zainteresowany pracą jako komisjoner. Posiadam wieloletne doswiadczenie pracy a magazynie i róznież w Holandii, Niemczech. Posiadam holenderski certyfikat na obsługę wózków reachtruck, heftruck, BT, EPT oraz kurs odbycia z certyfikatem odbyty w Polsce. Obecnie stale praca ze skanerem i obsłudze wózka EPT i E10.. 0048530931321 lu 003165763789 i benju1meister@gmail.com. Znajomość języka angielskiego na pozimie B1 i niemieckiego na A2 Proszę o kontakt