5,400.00 NOK

Praca Norwegia od kwietnia 2015 w Oslo dla opiekunki dziecięcej au-pair

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 stycznia 2015 04:43

Propozycja podjęcia pracy w Norwegii dla kobiety przy opiece nad trójką dzieci. Zatrudnienie od kwietnia 2015 u rodziny z Oslo jako opiekunka dziecięca – au pair w 2015 roku.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca (au pair)

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin: kwiecień 2015

Wynagrodzenie: 5400 NOK miesięcznie – kieszonkowego

Obowiązki:

  •  Wyjazd do rodziny z trójką dzieci. Dzieci są w wieku rok, 3 i 4 latka.
  • Osoba którą przyjmiemy do pracy będzie pomagała rodzicom przy opiece.
  • Do zadań należeć będzie przygotowanie posiłków, zadania pielęgnacyjne, wychodzenie na spacery, układanie do snu.
  • Inne zadania wynikające z roli opiekunki

Oczekujemy:

  • koniecznym warunkiem jest znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • język norweski będzie mile widziany
  • osoba aplikująca musi mieć doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • możliwość podjęcia pracy od kwietnia 2015
  • poszukujemy osoby niezamężne i bezdzietne
  • kandydaci nie mogą palić ani pić alkoholu
Oferujemy:
  • zatrudnienie na kontrakt
  • rodzinne warunki
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie oraz wyżywienie
  • osoba którą zatrudnimy ma zapewniony bezpłatne przeloty – z Polski do Norwegii oraz po ukończeniu kontraktu z Norwegii do Polski
  • zapewnione ubezpieczenie
  • na miejscu każdej osobie przysługuje możliwość korzystania z kursu języka norweskiego (do którego dopłacone jest 7800 NOK rocznie)
  • praca na ok. 12 miesięcy
Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem zapraszamy do przesłania wiadomości na adres: info@prowork.com.pl
Możliwy również kontakt telefoniczny pod numerami: 022 323 63 35 w. 23, 502 731 065

ID ogłoszenia: 56254b691b1efee1