195/h brutto NOK

Praca Norwegia od zaraz dla operatora wózka widłowego z językiem angielskim Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2020 03:02

Aktualna propozycja zatrudnienia na magazynie logistycznym w Bergen dla operatora wózka widłowego. Praca w Norwegii od zaraz ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miasto: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 195 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz, rozpoczęcie od II połowy kwietnia 2020

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac magazynowych przy obsłudze wózków widłowych
  • zadania polegają również na rozładunku, załadunku oraz transporcie wewnętrznych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • możliwość pracy na nadgodziny

Zapewniamy:

  • gwarancja podjęcia dobrej pracy
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie od kwietnia 2020
  • w pełni norweskie warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw organizacyjnych, niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach, obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Bergen. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca kwietnia 2020. Wyjazdy możliwe od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 3165e904a1f53b8b