do uzgodnienia NOK

Praca Norwegia od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka Gjelleråsen

  • Miasto: Gjelleråsen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lipca 2017 03:40

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na produkcji lodów. Zatrudnienie w fabryce z Gjelleråsen dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga doświadczenia w podobnej pracy.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Sart: od zaraz
Lokalizacja: Gjelleråsen, Norwegia

Zakres zadań:

  • praca sezonowa mająca na celu wsparcie pracowników stałych w realizacji ich norm
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie mieszanek, odmierzanie składników, przeprowadzanie kontroli jakości, obsługę maszyn produkcyjnych i pakowanie
  • inne zadania mogą polegać między innymi na myciu i konserwacji maszyn

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie zdobyte w pracy na produkcji spożywczej
  • dostępność od zaraz na 3 miesiące
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość pracy w systemie 3 zmianowym
  • znajomość zasad higieny, mile widziane osoby znające system ISO 22000:2005 lub HACCP

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie, zorganizowane na miejscu w hotelu robotniczym, koszt miesięczny to około 3000 NOK od osoby
  • pracę na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z norweskim pracodawcą na 3 miesiące
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • telefoniczna opieka koordynatora
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2017”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 326595ed69a3aae2

1 odpowiedź na “Praca Norwegia od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka Gjelleråsen”

  1. SLOWIK1982 na 3 sierpnia 2017 @ 00:11

    Szukam pracy w Norwegii mogę pracować przy wszystkim