do ustalenia NOK

Praca Norwegia – pomoc kuchenna na zmywaku w restauracji Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 września 2013 04:20

Restauracja z Oslo poszukuje pracownika na stanowisko pomoc kuchenna do pracy w Norwegii na zmywaku oraz przy pracach pomocniczych związanych z przygotowaniem potraw. Ogłoszenie wyłącznie dla osób z komunikatywnym językiem norweskim.

Stanowisko: pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Oslo, Norwegia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca w restauracji w charakterze pomocnika przy zmywaniu naczyń
– do zadań będzie zaliczała się również pomoc kucharzowi w powtarzalnych pracach, przynoszenie produktów z magazynu, utrzymanie czystości na kuchni

Wymagania:
– sprawność fizyczna i manualna
– mile widziane doświadczenie w podobnej pracy lub wykształcenie kulinarne
– znajomość języka norweskiego
– motywacja, rzetelność, gotowość do pracy w weekendy

Oferujemy:
– zatrudnienie w pełni legalne w oparciu na Norweską umowę
– czas pracy w godzinach 15:00 – 23:30 w dniach pon-czw a także w weekendy (w zależności od potrzeb).
– pracę w przyjaznej atmosferze

WWW: www.stg28.no

STG28 KJØKKEN, STORTINGSGATEN 28 AS Stortingsg 28 0161 OSLO

E-post: rene@stg28.no

Aplikacje i CV z oznaczeniem: ‘Søknad, STG28 Kjøkken’

źródło: http://norway-job.pl/advert?offer=1614

ID ogłoszenia: 84152438cab27eda

4 komentarze na “Praca Norwegia – pomoc kuchenna na zmywaku w restauracji Oslo”

  1. Witam.jestem zainteresowany tą pracą wraz z kolegą.Obaj mamy po 19 lat i jesteśmy tegorocznymi absolwentami liceum ogólnokształcącego wraz z maturą ,szukamy pracy za granicą od zaraz.Obaj nie obawiamy się pracy fizycznej jak i manualnej,gdyż podejmowaliśmy w przeszłości rożne prace.Posiadamy prawo jazdy kategorii B oraz władamy językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.Jesteśmy uczciwi i bardzo zmotywowani do podjęcia pracy w dobrym i zaufanym otoczeniu,nie boimy się wyzwań.Jesteśmy pozytywnie nastawieni do życia i zapewne nie stwarzalibyśmy problemów.Jesteśmy w stanie podjąć naukę języka norweskiego .Prosimy o kontakt .Pozdrawiamy .
    kamil970@interia.pl 607351037

  2. Witam mam 33 lata i pracowałem w restauracjach wczesniej na terenie UK ok 4 lat wiec mam doswiadczenie.
    Pracowa lem w restauracjach takich jak Wagamama,zizzi,jeams olivier
    mieszkałem na terenie Norwegi 8 miesiecy wczesniej
    tel,+48510109325
    email-marcinbrzeskowski@gmail.com

  3. sszatkowski12 na 2 listopada 2013 @ 21:21

    Witam. Mam kilkuletnie doświadczenie jako kucharz. Ostatnie 1,5 roku spędziłem w Niemczech. Jestem zainteresowany daną pracą. Moje dane kontaktowe to: tel. 503-64-74-75 oraz emiel sszatkowski12@wp.pl

  4. Witam, mam 23 lata, ostatnie 2 lata pracowalem w USA jako pomocnik szefa kuchni oraz asystent managera dining roomu w Club Getaway, (www.clubgetaway.com) .
    ( do 1000 gosci dziennie od poniedzialku do piatku ), w weekendy wesela do 400 osob oraz imprezy.
    Biegle mowie oraz pisze po angielsku.
    email michal.soja90@gmail.com
    tel +48 533 865 626