186,50/h brutto NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka dla par na produkcji detergentów Fredrikstad 2018

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2018 07:34

Fabryka z Fredrikstad poszukuje od zaraz chętnych (także pary) do pracy w Norwegii. Zatrudnienie przy produkcji detergentów, środków czystości bez znajomości języka norweskiego. Konieczna jest znajomość języka angielskiego oraz minimalne doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Fredrikstad, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Zarobki: 186,50 NOK brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • ogłoszenie dotyczy pracy na produkcji w fabryce chemii gospodarczej – różnego rodzaju płynów do mycia naczyń, okien, podłóg, proszków do prania itp.
  • obowiązkiem będzie nadzór nad procesem produkcyjnym, wspomaganie innych pracowników, obsługa maszyn, pakowanie i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dostępność do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • skrupulatność, staranność
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego nawet na poziomie podstawowym

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie możliwe odpłatnie w kwocie 4500 NOK miesięcznie (potrącane z wypłaty)
  • pracę w zgranym zespole
  • rzetelne przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • stały rozwój
  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • uczciwego pracodawcę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/p07/18.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 9755b3844492a41f

14 komentarzy na “Praca w Norwegii bez znajomości języka dla par na produkcji detergentów Fredrikstad 2018”

  1. Czy możliwa jest praca od zaraz na jeden miesiąc?

  2. Ja i moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani. Spełniamy wszystkie wymagania. Można się kontaktować pod nr tel. +48573055795 albo norweski numer: +4797366100

  3. Kruchy99 na 6 lipca 2018 @ 14:12

    Ja Wraz z kolegą jestem zainteresowany proszę o kontakt na E-mail bartosolinn10@wp.pl

  4. Witam jestem zainteresowany z bratem lub sam proszę o kontakt +4850377515 lub e-mail lesniewski1991@gmail.com

  5. arturm1000 na 12 lipca 2018 @ 23:39

    ZAINTERESOWANY PRIV TEL. 888-096-384

  6. tomekziomek2007 na 19 lipca 2018 @ 19:39

    Zainteresowany wraz z dziewczyną 510688074

  7. Witam. Jeżeli nadal aktualne to jestem zainteresowany wraz z dziewczyną. Proszę o kontakt na nr: 723-885-369 bądź mail: tomekkrawiec4@gmail.com

  8. Jestem zainteresowany i pilnie poszukuję pracy jestem sam +491753604734 ,Rysiulek89@gmail.com

  9. ewelina8787 na 1 listopada 2018 @ 16:09

    Jestem zainteresowa prosze o kontakt .Spelniam wszystkie oczekiwania

  10. Jarek Graczyk na 12 stycznia 2019 @ 16:31

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy z małżonką proszę o kontakt telefoniczny 781315450

  11. Dominika.grzyb na 25 stycznia 2019 @ 22:48

    prosz e o kontakt +48530363964

  12. Jestem zainteresowany z moja dziewczyna prosze o kontakt .

  13. Anna4321 na 17 lipca 2019 @ 10:25

    Witam
    Razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą.
    Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
    Nr.tel 733442827

  14. 14111984dyzio na 31 lipca 2019 @ 14:57

    witam pawel szafranski oraz moja partnerka jestesmy zainteresowani wasza oferta prosze o kontakt pod numerem telefonu +48-663953585