162,40/h NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka jako pomoc kuchenna od zaraz Lillehammer 2018

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2018 01:45

Oferujemy atrakcyjną pracę w Norwegii od zaraz jako pomoc kuchenna w restauracji hotelowej. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka w Lillehammer 2018.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, start jeszcze w sierpniu

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Wynagrodzenie: 162,40 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • sprzątanie kuchni oraz praca na zmywaku
  • włączanie zmywarek
  • samodzielne przygotowywanie składników i kontrola jakości
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych zgodnie z ich przeznaczeniem
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie
  • dostępność od II połowy sierpnia 2018
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja do podjęcia ciężkiej pracy

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz w norweskiej fabryce
  • odzież roboczą
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę na 3 miesiące z opcja przedłużenia na stałe
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego i wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracodawca udostępnia możliwość wykupienia wyżywienia za 100 NOK dziennie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/0018/18. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 9055b6565883ddda

2 komentarze na “Praca w Norwegii bez znajomości języka jako pomoc kuchenna od zaraz Lillehammer 2018”

  1. Jumkla12345 na 5 sierpnia 2018 @ 07:10

    Ogłoszenie nadal aktualne ? Jestem zainteresowana !! Klajum11@p.pl

  2. Jestem zainteresowany. Mam 22 lata mam doświadczenie w pracy na kuchni. Komunikuje się po angielsku. Proszę o kontakt pod mój e mail. Nr Tell. 533345212