135/h +zakwaterowanie NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka jako pomoc kuchenna od zaraz w restauracji Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 maja 2019 03:45

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii jako pomoc kuchenna bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w restauracji z Oslo z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 135 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy na stanowisku pomocy kuchennej w restauracji z Oslo
  • praca zmianowa – zmiany przydzielane są rotacyjnie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zmywanie naczyń, porządkowanie blatów, wynoszenie odpadów, pomoc kucharzom – przygotowywanie składników itp.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • sumienność, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • staranność
  • dobra sprawność
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w komfortowych warunkach
  • pracę od zaraz
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • atrakcyjne zarobki
  • terminowe wypłacanie pensji
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przejścia na stałą umowę, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca maja 2019.

Pierwszy wyjazd realizowany będzie w I połowie czerwca 2019.

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 365cdfed2361bb7