175 brutto/h NOK

Praca w Norwegii bez znajomości języka sprzątanie domów i mieszkań od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 czerwca 2017 00:20

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań na terenie Bergen. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego ale z językiem angielskim.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia
Zarobki: 175 NOK na godzinę pracy brutto
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie dbaniem o estetyczny i schludny wygląd porządkowanych wnętrz
  • zadania polegają na odkurzaniu, wycieraniu kurzy, myciu okien, sprzątaniu łazienek, kuchni, sypialni, salonów itp.
  • do zadań należeć będzie również robienie prania

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • duża dokładność
  • zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • pierwsza umowa będzie podpisana na okres próbny, dla pracowników którzy będą porządnie wywiązywać się z powierzonych obowiązków możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • na życzenie możliwość pomocy w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania

Aplikacja:

Panie zainteresowane moją ofertą i spełniające podane wymaganie proszę o przesłanie swojego CV na poniższy adres. Proszę koniecznie podać informacje odnośnie doświadczenia oraz znajomości języka (będzie weryfikacja telefoniczna).

martajastrzebska@opoczta.pl

Pozdrawiam
Marta Jastrzębska

ID ogłoszenia: 394594ba0346be7a