175/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez języka sprzątanie domów i mieszkań Bergen 2017

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 października 2017 02:15

Poszukujemy osób również bez znajomości języka do sprzątania domów i mieszkań w Bergen. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na stanowisku sprzątaczki – sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • sprzątanie domów i mieszkań u klientów prywatnych
  • dbanie o estetyczny wygląd
  • wycieranie kurzu, zmienianie pościeli, wstawianie pralki i zmywarki, ścielenie łóżek itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • pracowitość, pełna uczciwość
  • znajomość języka angielskiego na wysokim poziomie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • duża dokładność
  • świetna organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy 3 miesięcznej z opcją przedłużenia
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • legalną umowę o pracę
  • pomoc w wynajęciu kwatery na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Norwegii, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV na adres:

martajastrzebska@opoczta.pl

Koniecznie prosimy załączyć informacje o doświadczeniu i znajomości języków obcych.

ID ogłoszenia: 3759e1eef142927