do uzgodnienia NOK

Praca w Norwegii dla pracowników budowlanych na budowie glazurnik-płytkarz

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 01:30

Oferta pracy w Norwegii dla pracowników budowlanych na stanowisko płytkarz –  glazurnik. Zatrudnienie na budowie dla osób ze znajomością języka angielskiego. Doświadczenie zawodowe jest wymagane.

Stanowisko: Glazurnik – Płytkarz

Lokalizacja: Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż płytek z różnych materiałów
  • układanie mozaiki
  • fugowanie
  • prace porządkowe po wykonanej pracy oraz przygotowawcze przed rozpoczęciem prac

Oczekiwania:

  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w zawodzie
  • mile widziane doświadczenie w krajach skandynawskich
  • fachowość
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych prac
  • praktyczna umiejętność układania płytek z różnych materiałów i fugowania
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Zapewniamy:

  • praca na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • pomoc w kwestiach formalnych
  • wsparcie w znalezieniu miejsca zamieszkania lub możliwość odpłatnego zakwaterowania w mieszkaniu służbowym
  • odzież służbową
  • odpowiednie materiały oraz narzędzia do pracy
  • dobre stawki godzinowe
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez stronę:

źródło: http://www.praca.pl/plytkarz-glazurnik-flislegger_872810.html

ID ogłoszenia: 7505641e99aaa1fd