Do uzg. NOK

Praca w Norwegii na magazynie AGD bez znajomości języka od zaraz hurtownia Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 marca 2024 01:06
  • Wygasa: 17 godzin, 24 minut

Dla order pickerów we Fredrikstad od zaraz legalna praca w Norwegii na magazynie hurtowni z AGD. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego przy zbieraniu zamówień i przygotowanie towaru do wysyłki. Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • Zbieranie zamówień, kompletowanie i drukowanie dokumentów, aby zapewnić kompletność i prawidłowość realizacji zamówień.
  • Rozładunek dostaw i ich odpowiednie umieszczenie, dbając o sprawną logistykę i organizację magazynu.
  • Pakowanie produktów zgodnie z ustalonymi standardami, zapewniając bezpieczny transport i dostarczenie.
  • Prowadzenie cyklicznych inwentaryzacji, aby utrzymać dokładność i aktualność stanów magazynowych.

Oczekiwania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca skuteczną komunikację w międzynarodowym środowisku pracy.
  • Natychmiastowa dostępność, aby móc szybko rozpocząć wykonywanie obowiązków.
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, zapewniające wysoką jakość pracy.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, co umożliwia szybsze dostosowanie się do wymagań pracy.
  • Zdolność do efektywnej pracy w grupie, co pozwala na skuteczną współpracę z innymi pracownikami.
  • Pracowitość i gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych, aby sprostać zmieniającym się potrzebom produkcji.
  • Wielozadaniowość, umożliwiająca skuteczne wykonywanie różnorodnych zadań jednocześnie.
  • Wysoka sprawność fizyczna, co jest istotne w kontekście wykonywania prac związanych z transportem, pakowaniem i innymi czynnościami wymagającymi wysiłku fizycznego.

Oferujemy:

  • Opiekę rezydenta polskiego pochodzenia, który służy pomocą i wsparciem w adaptacji do nowego środowiska.
  • Umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia, zapewniającą stabilność zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zapewnione w cenie 3000 NOK miesięcznie, co eliminuje konieczność poszukiwania mieszkania na własną rękę.
  • Pomoc w dopełnianiu spraw formalnych związanych z zatrudnieniem i życiem w Norwegii, ułatwiając adaptację i rozpoczęcie pracy.
  • Rzetelne przeszkolenie pracownicze, które zapewnia niezbędną wiedzę i umiejętności do wykonywania obowiązków.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, stanowiące odpowiednie wynagrodzenie za wkład pracy.
  • Zwrot kosztów do 50% za przejazd do Norwegii, na podstawie paragonów, co pozwala ograniczyć koszty związane z podróżą do miejsca pracy.

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 04/2024″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 3706607517b7a29b