do ustalenia NOK

Praca w Norwegii na magazynie logistycznym od zaraz Nordkisa obok Oslo

  • Miasto: Nordkisa
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2015 03:20

Firma logistyczna z siedzibą w Nordkisa niedaleko Oslo poszukuje od zaraz osób do fizycznej pracy w Norwegii na magazynie przy rozładunku, załadunku, obsłudze dostaw etc.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Nordkisa
Zarobki: do ustalenia
Liczba wakatów: 5
Start: 12.09.2015

Zadania:
Fizyczna praca na magazynie firmy logistycznej. Do obowiązków pracownika należeć będą zadania takie jak: znakowanie produktów, rozładunek i załadunek dostaw na samochody ciężarowe, prowadzenie ewidencji towarów, sortowanie paczek oraz kierowanie ich do odpowiednich działów.

Wymagania:
– pozytywne nastawienie, kreatywność, pracowitość
– umiejętność pracy zespołowej
– zdolność do pracy po presją szczególnie w okresie wzmożonego ruchu przedświątecznego
– dobra znajomość języka norweskiego w mowie i piśmie
– mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnej posadzie

Oferujemy:
– przyjazne środowisko pracy z pozytywnie nastawionymi kolegami
– możliwość rozwoju zawodowego, awansu
– stołówka pracownicza
– firma zapewnia zajęcia sportowe dla swoich pracowników
– atrakcyjny system emerytalny i dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Jak aplikować?

Zgłoszenia za pośrednictwem witryny: finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=63161140

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 36255d3afd5bb8b6