do ustalenia NOK

Praca w Norwegii na magazynie odzieżowym od zaraz z językiem angielskim

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 marca 2015 22:55

Dystrybutor odzieży z Oslo poszukuje od zaraz 2 magazynierów do pracy w Norwegii przy konfekcjonowaniu, pakowaniu towaru na magazynie ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: do negocjacji (zależne od kwalifikacji)
Liczba wakatów: 2
Start: od zaraz

Zadania:
Praca na magazynie dystrybucyjnym znanej marki odzieżowej polegająca na konfekcjonowowaniu towaru, kompletowaniu zamówień oraz pakowaniu przesyłek wysyłanych do sklepów partnerskich sieci na terenie całego raju. Zatrudnienie na wyłącznie na zmianę nocną.

Wymagania:
– minimum roczne doświadczenie na magazynie ze skanerem
– mile widziane kwalifikacje odnośnie konfekcjonowania odzieży i obuwia
– znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne prowadzenie konwersacji w tym również pisemnie drogą elektroniczną
– znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office
– gotowość do odbycia bezpłatnego szkolenia na miejscu
– zaświadczenie o niekaralności oraz brak nałogów

Oferujemy:
– legalną umowę czasową na okres 3 miesięcy bezpośrednio z norweskim pracodawcą
– indywidualnie negocjowane wynagrodzenie
– stała umowa dla sprawdzonych pracowników
– pomoc i pośrednictwo w znalezieniu mieszkania po stronie agencji
– pełne wsparcie przy dopełnieniu formalności na miejscu

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów (ok 300-400 NOK) zostanie pobrana z pierwszego wynagrodzenia pracownika.

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 21/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 56454f7685572ea2

4 komentarze na “Praca w Norwegii na magazynie odzieżowym od zaraz z językiem angielskim”

  1. Witam,
    jestem zainteresowany pracą w Norwegii na powyższym stanowisku. Mam 30 lat. Posiadam doświadczenie związane z przygotowywaniem zamówień do wysyłki (branża motoryzacyjna). Znajomość języka biegła zarówno w mowie jak i piśmie. Znajomość pakietu Microsoft office bardzo dobra, zaświadczenie o niekaralności tak (ostatnie z przed 2 m-cy obowiązek pracodawcy – bank). Proszę o kontakt pod nr tel. 727 437 181 lub email piotr.kopec@interia.eu
    Pozdrawiam serdecznie
    Kopeć Piotr

  2. Marta.Dorosz na 7 marca 2015 @ 19:00

    Dzień dobry!
    Jestem zainteresowana i gotowa na wyjazd do pracy na na wyżej opisane stanowisko.
    – 23 lata
    -Ukończyłam studia- logistyka. (inż.)
    -Angielski- poziom zaawansowany.
    -W trakcie studiów pracowałam na stanowisku koordynator na dziale odzieżowym w “Tesco” ponad rok
    -praca ze skanerem opanowana

    Marta Dorosz , nr tel: 601-641-319

  3. adam.adach na 13 marca 2015 @ 14:07

    Witam.
    Jestem zainteresowany pracą u Państwa. Posiadam doświadczenie w pracy ze skanerem w jednej z największej korporacji. Proszę o kontakt 533-812-436

  4. Witam, Jestem zainteresowany pracą jako komisjoner. Posiadam wieloletne doswiadczenie pracy a magazynie i róznież w Holandii, Niemczech. Posiadam holenderski certyfikat na obsługę wózków reachtruck, heftruck, BT, EPT oraz kurs odbycia z certyfikatem odbyty w Polsce. Obecnie stale praca ze skanerem i obsłudze wózka EPT i E10.. 0048530931321 lu 003165763789 i benju1meister@gmail.com. Znajomość języka angielskiego na pozimie B1 i niemieckiego na A2. Bez nałogów, dobra znajomość pakietu Offce Proszę o kontakt