10000 pln NOK

Praca w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów, mieszkań biur bez języka Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 października 2021 00:57

Zatrudnienie od zaraz w Stavanger przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 10000 PLN

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca na stanowisku sprzątaczki domów i mieszkań prywatnych oraz powierzchni biurowych

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka motywacja, zaangażowanie, pracowitość
  • przykładanie się do obowiązków
  • skrupulatność, spostrzegawczość, cierpliwość
  • dynamiczne tempo pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • wsparcie przy szukaniu mieszkania
  • pełną opiekę na miejscu
  • zapewnioną pomoc przy dopełnianiu formalności niezbędnych do podjęcia legalnego zatrudnienia
  • auto służbowe
  • norweskie ubezpieczenie społeczne
  • dobre zarobki zgodnie z taryfą

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

  • +47 92507305

Zgłoszenia można przesyłać z załączeniem CV ze zdjęciem w pdf. poprzez źródło.

źródło: www.gratka.pl/praca/sprzataczka/ob/23309479

ID ogłoszenia: 985617d6a265501d