165/h brutto + mieszkanie NOK

Praca w Norwegii przy produkcji dań gotowych bez języka od zaraz w Bergen 11.2016

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 listopada 2016 22:18

Od listopada poszukiwani pracownicy bez języka norweskiego do legalnej pracy w Norwegii w fabryce przy produkcji dań gotowych. Zatrudnienie od zaraz w Bergen dla czterech osób z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Bergen

Zarobki: 165 NOK brutto/h

Liczba miejsc: 4

Start: II połowa listopada 2016

Zadania:
Miejscem pracy jest firma produkcyjna zajmująca się wytwarzaniem gotowych dań mrożonych. Obowiązki pracownika będą rozdzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem pracodawcy. Do zadań będzie zaliczało się m.in. kontrola jakości produktów przy taśmie, pakowanie wyrobów, proste prace magazynowe oraz obsługa maszyn (po uprzednim przeszkoleniu).

Wymagania:
– minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (weryfikacja telefoniczna)
– gotowość do szybkiego wyjazdu i podjęcia zatrudnienia
– mile widziane osoby z doświadczeniem w produkcji spożywczej
– tylko osoby nie karane i bez nałogów
– oczekiwana umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, pozytywne nastawienie
– gotowość do pracy w systemie zmianowym w tym również na noce
– konieczne osobiste stawiennictwo w Gdańsku przed wyjazdem w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie na cały czas trwania umowy (umeblowane i wyposażone mieszkanie)
– pomoc z dopełnieniem wszelkich spraw natury formalnej
– brak jakichkolwiek opłat z tytułu rekrutacji pracownika (prosimy uważać na nieuczciwych pośredników pobierających prowizję z góry)
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
– pracodawca zapewnia pełne szkolenie na miejscu oraz niezbędną odzież ochronną

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady “Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016”

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

W roku 2015 dla naszych Norweskich partnerów pozyskaliśmy ponad 200 pracowników z Polski. W związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem norweskiego rynku pracy na rok 2016 planujemy prowadzić jeszcze więcej rekrutacji. Dziękujemy za Państwa zaufanie.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 89582b747629364

2 komentarze na “Praca w Norwegii przy produkcji dań gotowych bez języka od zaraz w Bergen 11.2016”

  1. Maksym Pshono na 20 listopada 2016 @ 21:33

    Dzień dobry. Jestem Maksym Pshono. Poszukuję pracy od lipca 2017 roku,dla siebie i mojej dziewczyny. Jesteśmy z Ukrainy. I czy da rady pracodawca wysłać zaproszenia, żeby wyrobić visa. Język polski na poziomie bardzo dobrym. Niestety nie znamy języka norweskiego. Możemy wyjechać na długi okres minimum na 1rok.

  2. Witam, pracowałam 2 lata w Niemczech przy taśmie pakowania lodów, mam doświadczenie w tego rodzaju pracy. Jestem dokładna i lubię pracować w zespole. Jestem zmotywowana do pracy, jestem osobą bezkonfliktową. Gotowość wyjazdu od lutego 2017.
    Szybko się uczę, jestem dyspozycyjna.
    Mój adres: ma-vo@wp.pl