125-145/h brutto NOK

Sezonowa praca w Norwegii 2017 przy zbiorach jabłek, gruszek, śliwek Hafslo

  • Miasto: Hafslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2017 04:48

Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii 2017 przy zbiorach jabłek, śliwek oraz gruszek. Zatrudnienie w sadzie z Hafslo dla osób ze znajomością języka angielskiego – język norweski nie jest wymagany.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru

Miejsce zatrudnienia: okolice Hafslo, Norwegia

Stawka godzinowa:

  • 125 NOK na godzinę pracy dla osób które zdecydują się skorzystać z opcji zamieszkania na miejscu
  • 145 NOK na godzinę dla osób które samodzielnie zorganizują sobie zamieszkanie

Obowiązki:

  • praca fizyczna w sadzie przy zrywaniu i pakowaniu owoców twardych – jabłek, śliwek oraz gruszek
  • zadania porządkowe

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów
  • zmotywowanie do podjęcia fizycznej pracy sezonowej przy zbiorze owoców twardych
  • mile widziane aplikacje od osób mobilnych
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • zatrudnienie sezonowe dla Polaków
  • wsparcie na miejscu
  • bardzo dobre warunki zamieszkania
  • konkurencyjne stawki
  • pracę do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres:

seasonal-worker@post.com z dopiskiem „Zbiory jabłek, śliwek i gruszek, Hafslo 2017″

Uwaga od administracji: prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy aplikowaniu, gdyż zachodzi podejrzenie, iż powyższa oferta może być próbą oszustwa lub wyłudzenia.

ID ogłoszenia: 479599812994d47b