130/h + zakwaterowanie NOK

Zbiory borówki praca Norwegia od lipca na wakacje dla studentów Hamar

  • Miasto: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 czerwca 2014 02:36
Zbiory borówki praca Norwegia od lipca na wakacje dla studentów Hamar - Zdjęcie 1

Plantacja borówki z Hamar zatrudni Polaków do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach owoców. Oferta na wakacje dla studentów z komunikatywną znajomością angielskiego oraz doświadczeniem w zbieraniu owoców.

Stanowisko: zbieracz owoców
Miejsce pracy: Hamar
Zarobki: 130 NOK brutto za godzinę
Liczba miejsc: 10

Zadania:
Praca fizyczna w rolnictwie polegająca na zbieraniu dojrzałych owoców borówki w wykorzystaniem socjalnego “grzebienia” lub inaczej czerpaka do czesania krzewów (załączamy zdjęcie). Obowiązkiem pracownika będzie również pakowanie zebranych owoców do pojemniczków.

Wymagania:
– kondycja, motywacja, wytrzymałość na zmienne warunki pogodowe
– posiadanie nieprzemakalnego obuwia i odzieży
– gotowość do pracy od lipca do końca sierpnia
– komunikatywny język angielski w mowie
– mile widziane osoby lub grupy z własnym autem

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w norweskiej firmie
– wypłata zarobków w systemie tygodniowym
– bezpłatne zakwaterowanie w domkach letniskowych lub kempingowych
– możliwość zatrudnienia w przetwórni owoców po zakończeniu sezonu zbiorów

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres:

seasonal-worker@post.com z dopiskiem „zbiory borówki Hamar”

Uwaga od administracji: prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy aplikowaniu, gdyż zachodzi podejrzenie, iż powyższa oferta może być próbą oszustwa lub wyłudzenia.

ID ogłoszenia: 786539258844f68e

3 komentarze na “Zbiory borówki praca Norwegia od lipca na wakacje dla studentów Hamar”

  1. Witam,
    wraz z 4 kolegami ( wiek od 21 do 23 lat) jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od 05.07.2014. Posiadamy własny środek transportu. Proszę o kontakt na nr tel. 663150101 .
    Pozdrawiam Marcin .

  2. jakubiecmar na 4 lipca 2014 @ 21:00

    Dzień dobry jestem studentem 3 i jestem zainteresowany podjęciem pracy.Nie posiadam własnego samochodu.W przypadku pozytywnej decyzji dojazd do miejsca pracy nie będzie problemem. Jestem bardzo wytrzymały fizycznie i chętny do pracy.Kontakt telefoniczny
    795-995-204.Marcin

  3. Witamy!
    Młodzi 21,26 letni chłopacy, sumienni, pracowici, którzy wykonują powierzone im obowiązki, nie bojący się ciężkiej pracy podejmą się pracy przy zbiorach. Dyspozycyjność od zaraz do końca tego roku. Komunikatywna, dobra znajomość języka angielskiego. W razie potrzeby możemy przyjechać własnym autem!
    W miarę możliwości prosimy o kontakt: 790-613-538 albo email: jackass.jacek@gmail.com

    Polecamy się! 🙂