175 brutto/h NOK

Sprzątanie mieszkań prywatnych praca w Norwegii dla Polaków Bergen od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2016 20:11

Aktualnie poszukujemy osoby do podjęcia pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie z Bergen dla osoby ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie odbywa się w polskiej firmie założonej w Norwegii.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • dokładne sprzątanie domów i mieszkań
  • jest to praca fizyczna, sprzątanie odbywa się zgodnie z predyspozycjami klientów – metodami ekologicznymi lub zwykłymi detergentami
  • praca w różnych godzinach, w zależności od zleceń

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób z prawem jazdy oraz własny samochód
  • lojalność, pracowitość, uczciwość
  • osoba aplikująca musi budzić zaufanie i porządnie wywiązywać się z zadań
  • duża dokładność
  • brak problemów zdrowotnych – głównie z kręgosłupem
  • zaradność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego, norweski nie jest konieczny aczkolwiek będzie dodatkowym atutem
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • pierwsze 3 miesiące jako próbne
  • norweską umowę o pracę
  • wsparcie polskich współpracowników
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się oraz przy załatwianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie w firmie, w której większość stanowi załoga z Polski

Aplikacja:

Panie zainteresowane moją ofertą i spełniające podane wymaganie proszę o przesłanie swojego CV na poniższy adres. Proszę koniecznie podać informacje odnośnie doświadczenia oraz znajomości języka (będzie weryfikacja telefoniczna).

martajastrzebska@opoczta.pl

Pozdrawiam

Marta Jastrzębska

ID ogłoszenia: 46157003fe009eb3