156/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji mrożonek bez języka dla par Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 04:48

Fabryka mrożonek z Bergen pilnie poszukuje 2 pary do pracy w Norwegii od września. Zatrudnienie na produkcji od zaraz bez języka norweskiego do końca roku 2015. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione!

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 156 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 4
Start: wrzesień 2015

Zadania:
Firma produkcyjna zajmująca się wytwarzaniem gotowych dań mrożonych. Obowiązki pracownika będą rozdzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem pracodawcy. Do zadań będzie zaliczało się m.in. kontrola jakości przy taśmie, pakowanie wyrobów, proste prace magazynowe, obsługa maszyn (po przeszkoleniu).

Wymagania:
– minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (weryfikacja telefoniczna)
– gotowość do szybkiego wyjazdu i podjęcia zatrudnienia
– mile widziane osoby z doświadczeniem w produkcji spożywczej
– tylko osoby nie karane i bez nałogów
– oczekiwana umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, pozytywne nastawienie
– gotowość do pracy w systemie zmianowym w tym również na noce
– konieczne osobiste stawiennictwo w Gdańsku przed wyjazdem w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie na cały czas trwania umowy (umeblowane i wyposażone mieszkanie)
– pomoc z dopełnieniem wszelkich spraw natury formalnej
– brak jakichkolwiek opłat z tytułu rekrutacji pracownika
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
– pracodawca zapewnia pełne szkolenie na miejscu oraz niezbędną odzież ochronną

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady “Produkcja spożywcza Bergen 2015”

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 72555cbf0f26dcdf

8 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji mrożonek bez języka dla par Bergen”

  1. karolaaKusina na 16 sierpnia 2015 @ 10:04

    Witam
    Jestem Zainteresowana Wraz Z Narzeczonym Państwa oferta pracy . Oboje pracujemy na Produkcji . Własnie pracujemy na zmiany także nam by to nie przeszkadzało . I jestesmy gotowi do wyjazdu. Zostawiamy numery tel. i e-mail.
    Dawid:881 766 255
    Karolina:693 387 638
    E-mail: kawkaa1993a@onet.pl i prosze o szybka odpowiedz

  2. karola23162 na 17 sierpnia 2015 @ 14:45

    Witam! Jestem zainteresowana tą pracą. Pracowałam na produkcji parę miesięcy jestem gotowa do wyjazdu od teraz. Posługuje się komunikatywnie językiem angielskim i znam podstawy norweskiego. Mój nr telefonu +48 663 350 356

  3. Witam, ja z moją partnerką jesteśmy zainteresowani ofertą, oboje znamy angielski i jesteśmy gotowi do wyjazdu. Proszę o kontakt bo nie możemy aplikować przez link na stronie.

  4. wojciech2121 na 18 sierpnia 2015 @ 10:05

    Witam jestem zainteresowany wyjazdem do pracy,znam angielski i pracowałem na produkcji w Holandii.Prosze o kontakt

  5. Witam.
    Jestem zainteresowany ta praca.
    spełniam wszystkie wyżej wymienione kryteria.
    W każda prace jestem zaangażowany i dokładny.
    Czekam na odpowiedź od państwa pod nr. 508-168-975
    Pozdrawim.

  6. Witam,
    Jesteśmy małżeństwem 40 latków gotowych na wyjazd do pracy w Norwegii.
    Moja zona posiada doświadczenie w pracy przy produkcji spożywczej zarówno w Polsce jak i zagranica – Niemcy , Wielka Brytania .
    Ja posiadam doświadczenie przy produkcji i sprzedaży ryb w Polsce oraz doświadczenie przy pracy przy produkcji wędlin.
    Oboje posiadamy prawo jazdy oraz samochód .
    Oboje posługujemy sie jezykiem angielskim w stopniu komunikatywnym – kwestia przypomnienia , mamy uregulowane kwestie rodzinne które nie bedą kolidować w pracy.
    Pozdrawiam
    Elzbieta i Bartosz

  7. Witam
    Jestem zainteresowana tą pracą.
    Spełniam wszystkie wyżej wymienione kryteria.
    Mieszkam w Indre Arna blisko Bergen
    Jestem osobą odpowiedzialną i dokładną.
    Niestety nie udało mi się zaaplikować przez stronę.
    kontakt do mnie: 477 25 220
    Pozdrawiam

  8. witam jestem zainteresowana ta oferta pracy mieszkam w bergen na laksevag posiadam prawo jazdy kat b i wlasny samochod prosze o kontakt lub nr kontaktowy. mob nr 99857532
    ang komunikatywny