171/h brutto NOK

Praca w Norwegii bez języka przy sprzątaniu samolotów od zaraz Oslo 2018

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2018 03:40

Poszukujemy od zaraz osób do sprzątania samolotów na lotnisku w Oslo. Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii 2018 dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca o charakterze fizycznym
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej, będzie sprzątanie wnętrz samolotów – wycieranie foteli, wycieranie stolików, mycie okien, odkażanie toalet, uzupełnianie środków higienicznych
  • do zadań będzie należało uzupełnianie broszur informacyjnych i gazetek

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • świetna organizacja czasu pracy
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • punktualność
  • preferujemy zgłoszenia od osób z Oslo
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zdyscyplinwoanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności

Zapewniamy:

  • pełny etat z opcją pracy po godzinach – nadgodziny płatne są ekstra
  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 4000 NOK od osoby miesięcznie w komfortowym hotelu robotniczym
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „pracownik sprzatajacy”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 7105b539cc445a64

5 komentarzy na “Praca w Norwegii bez języka przy sprzątaniu samolotów od zaraz Oslo 2018”

  1. speedy_parsley na 23 lipca 2018 @ 18:27

    Niestety nie ma takiego stanowiska w formularzu zgłoszeniowym. Jestem zainteresowana pracą, proszę o kontakt ewelinapietruszka@wp.pl

  2. Jestem zainteresowana pracą.

  3. patrycja138 na 2 sierpnia 2018 @ 17:24

    Witam,
    jestem zainteresowana pracą, niestety nie ma takiego stanowiska w formularzu zgłoszeniowym proszę o kontakt patrycja.molenda91@wp.pl

  4. Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą, ale nie mogę otworzyć strony z formularzem zgłoszeniowym.
    Proszę o kontakt juuls@onet.pl . Pozdrawiam

  5. Witam. Jestem zainteresowana ogłoszeniem. Proszę o kontakt katgorycka@gmail.com. Pozdrawiam.