do uzgodnienia NOK

Bez języka Norwegia praca od zaraz na magazynie hurtowni części samochodowych Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2020 03:24

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Bergen dla pomocnika na magazynie hurtowni części samochodowych przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pomocnik magazyniera

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Termin: od czerwca

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca o charakterze pomocniczym na magazynie hurtowni części samochodowych
  • pracownik będzie wypełniał obowiązki zlecane na bieżąco, zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, solidność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • legalne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku norweskim
  • rzetelne szkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych i pomoc na miejscu w ich uzyskaniu
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenie
  • ubezpieczenie
  • płatny urlop wypoczynkowy

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/06/2020″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 9975edab27a145cb