Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

Do uzg. NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie części bez języka hurtownia w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 stycznia 2024 00:16

Dla order pickerów w Bergen dostępna od zaraz ciekawa praca w Norwegii na magazynie hurtowni z częściami samochodowymi. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego także będzie możliwe, oczekiwana znajomość angielskiego. Mieszkanie dla pracowników dostępne odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu części samochodowych

Miasto: Bergen, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2024

Opis stanowiska:

Szukamy kandydatów na stanowisko asystenta magazyniera do aktywnej pracy w renomowanej hurtowni części samochodowych. Obowiązki obejmują zbieranie zamówień, utrzymanie porządku w magazynie, właściwe uzupełnianie zapasów, kontrolę stanów magazynowych, przyjmowanie dostaw oraz skuteczną współpracę z różnymi działami firmy.

Wymagania:

  • Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy.
  • Preferowane doświadczenie w obszarze zbliżonym do proponowanego stanowiska.
  • Dobra kondycja fizyczna i zaangażowanie w pracę.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Co oferujemy:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę.
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
  • Profesjonalne szkolenie dla pracowników.
  • Opcjonalne zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę (opłacane przez pracownika).
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora.
  • Pomoc w formalnościach związanych z pracą w Norwegii.
  • Konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie.
  • Prawo do płatnego urlopu.

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/01/2024″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 42658f3fa08b58f

ilość wszystkich wyświetleń: 524, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.