204,60 /h NOK

Bez języka oferta pracy w Norwegii pakowanie ciastek od zaraz w Lillehammer 2024

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 stycznia 2024 00:19

Legalna praca w Norwegii dla pakowaczy w firmie produkcyjnej z Lillehammer. Zatrudnienie 2024 od zaraz i bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Mieszkanie dla pracowników będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Pensja: 204,60 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz (styczeń 2024)

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Liczba wakatów: 3

Zakres zadań:

Zakres zadań obejmuje prostą pracę manualną przy linii produkcyjnej, skupiającą się na wizualnej kontroli jakości oraz pakowaniu gotowych wyrobów (ciastek). Praca wymaga tempa zgodnego z szybkim rygorem produkcyjnym.

Wymagania:

Poszukujemy osób wykazujących się dyscypliną, umiejętnością pracy w zespole oraz efektywnością, sumiennością i rzetelnością w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Wymagana jest także natychmiastowa dostępność oraz gotowość do pracy w różnych zmianach. Sumienność jest cechą kluczową dla kandydatów.

Oferujemy:

W ramach oferty gwarantujemy wdrożenie w zakres obowiązków, wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu oraz pomoc w formalnościach administracyjnych. Zapewniamy bezpieczne środowisko pracy oraz darmowe zakwaterowanie w pensjonacie pracowniczym. Dodatkowo oferujemy pomoc w adaptacji do nowego środowiska.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z dopiskiem „pakowanie ciastek Lillehammer”.

Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Prosimy o niewysyłanie wiadomości z załącznikami, które przekraczają 100 kb.

ID ogłoszenia: 326659893659f43d