od 165 brutto/h NOK

Bez znajomości języka Norwegia praca 2022 na magazynie obuwniczym od zaraz Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2021 03:05

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie hurtowni obuwia w Stavanger. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień i pakowaniu wysyłek.

Oferta tylko dla osób przebywających już w Norwegii.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od kwietnia 2021

Wynagrodzenie: od 165 NOK brutto na godzinę

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Umowa: na 3 miesiące próbne, dla pracowników którzy się sprawdzą przedłużenie

Obowiązki:

  • praca w pełnym wymiarze godzinowym na magazynie obuwniczym
  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek dostaw, kompletowanie zamówień, pakowanie, wprowadzanie danych do systemu, pilnowanie ładu
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem np.: wprowadzanie danych do systemu, obsługa wózka paletowego itp.

Wymagania:

  • bardzo dobre zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka motywacja
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy poparte świadectwami pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • pełna samodzielność
  • bezkonfliktowość
  • wielozadaniowość

Oferujemy:

  • świadczenia socjalne
  • system jednozmianowy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • opcję podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • zakwaterowanie zapewnione w 2 osobowych pokojach, koszty będą uzgadniane indywidualnie w zależności od standardu
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

Lagermedarbeider 04/21

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen
e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 66605dc1f8303ea