155/h NOK

Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz produkcja czekolady Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2018 03:37

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka na produkcji wyrobów czekoladowych. Zatrudnienie w fabryce z Oslo do podjęcia od zaraz przy obsłudze maszyn produkcyjnych, przygotowywaniu półproduktów i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 155 NOK na godzinę pracy

Obowiązki:

  • wspieranie zadań w fabryce produkującej wyroby czekoladowe
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie składników, obsługę maszyn oraz pakowanie gotowych wyrobów
  • do zadań należeć będzie również mycie i konserwacja maszyn

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • brak nałogów
  • zaangażowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • wysoka kultura osobista
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy za granicą od zaraz

Oferujemy:

  • wsparcie przy formalnościach
  • pomoc przy otrzymaniu nadpłaty podatku
  • terminowe wypłacanie zarobków na konto pracownika
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • umowę na 3 miesiące za pośrednictwem agencji pracy z opcją przedłużenia i podjęcia pracy na umowie z norweską firmą
  • płatne zamieszkanie w cenie 4000 NOK miesięcznie – na okres pierwszych 3 miesięcy

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/001/18

Rozpoczęcie pracy od stycznia 2018.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 3295a516cefc92ef

6 komentarzy na “Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz produkcja czekolady Oslo”

  1. SzukamPracyAnna na 7 stycznia 2018 @ 08:06

    Witam jestem zainteresowana pracą jestem w OSLO prosze dzwonić 887811772

  2. witam jestem zainteresowana

  3. Proszę o podanie aktualnego maila , ponieważ podany adres wyżej jest niedostępny

  4. Witam!
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy i prosimy o kontakt.
    Pozdrawiam.

  5. Witam!
    Pozdrawiam!

  6. Katarzyna43 na 2 lutego 2018 @ 10:20

    Witam z synem jesteśmy zainteresowani oferta proszę o kontakt 729591001
    Pozdrawiam