158/h brutto NOK

Dam fizyczną prace w Norwegii bez języka przy sortowaniu paczek od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 marca 2018 04:33

Pilnie poszukujemy osoby bez znajomości języka norweskiego do sortowania przesyłek kurierskich. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz na magazynie logistycznym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz przesyłek kurierskich

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 158 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: praca od zaraz, start jeszcze w marcu 2018

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie jako sortowacz na magazynie firmy transportowej
  • obowiązkiem będzie rozładunek, załadunek i sortowanie paczek

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangazowanie
  • pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • brak nałogów
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • uczciwość, solidność

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na cały okres trwania umowy
  • zatrudnienie od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • opcję pracy w godzinach nadliczbowych
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 6205a9b0627c5a1d

4 komentarze na “Dam fizyczną prace w Norwegii bez języka przy sortowaniu paczek od zaraz Fredrikstad”

  1. pawelpiasecki na 4 marca 2018 @ 16:09

    Witam jestem zainteresowany.W jaki sposob wysłac do panstwa aplikacje?poporszeo odp na e mail pawelpiasecki93@gmail.com

  2. gregor688 na 5 marca 2018 @ 18:49

    Witam! Próbuję się dostać do formularza lecz niestety nie wyświetla mi tego a jestem bardzo zainteresowany tą pracą…proszę o kontakt .504 565 167

  3. prusikrobert11 na 6 marca 2018 @ 14:45

    Witam! Ja też jestem zainteresowany tą pracą od zaraz lecz nie mogę dostać się na formularz. Mój numer: 733 363 584

  4. piotr7777 na 15 marca 2018 @ 20:51

    Witam.
    Nie mogę dostać się na formularz.
    jestem zainteresowany ofertą od zaraz.
    proszę o kontakt pod nr +48 533 109 937
    Pozdrawiam