od 205 NOK

Dla par dam pracę w Norwegii bez języka produkcja rowerów od zaraz w fabryce z Sandnes

  • Miasto: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 września 2023 01:09

Fabryka rowerów z Sandnes poszukuje kandydatów lub pary do pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy produkcji jednośladów tradycyjnych i elektrycznych. Zatrudnienie do końca roku z opcją przedłużenia na rok 2024.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Pensja: od 205 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: do końca roku 2023

Opis stanowiska:

Jako pracownik produkcji, Twoim zadaniem będzie uczestnictwo przy produkcji – montażu wysokiej jakości jednośladów. Będziesz odpowiedzialny za wykonywanie różnorodnych zadań produkcyjnych, takich jak montaż i składanie komponentów, kontrola jakości, pakowanie i przygotowywanie produktów do wysyłki. Twoja praca będzie miała bezpośredni wpływ na jakość i funkcjonalność gotowych produktów firmy.

Wymagania:

Motywacja do pracy i gotowość do nauki
Chęć do pracy fizycznej i umiejętność obsługi narzędzi ręcznych
Zdolność do pracy w zespole i efektywna komunikacja
Możliwość pracy w systemie zmianowym i elastycznych godzinach
Znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie od 205 NOK na godzinę pracy brutto
Pełny etat od poniedziałku do piątku
Zatrudnienie tymczasowe do końca września 2023
Zakwaterowanie zapewnione na miejscu (koszt 3000 NOK miesięcznie)
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku pracy

Aplikacja:

Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich warunkach do końca roku 2023 z opcją przedłużenia na cały następny rok 2024.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna. Zatrudnienie od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 31864f273b394025