166,40/h brutto NOK

Dla par oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie spożywczym od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2021 01:05

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii dla par również bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni spożywczej z Bergen przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pomocnik magazynu spożywczego

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 166,40 NOK na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac zlecanych na bieżąco, głównie pomocniczych na magazynie
  • przyjmowanie dostaw, sprawdzanie zgodności z listą, rozładunek
  • kompletowanie towarów, pakowanie
  • przeprowadzanie inwentaryzacji
  • pilnowanie porządku
  • inne zadania na zlecenie przełożonego

Oczekiwania:

  • przykładanie się do zadań
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • solidność, sumienność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wielozadaniowość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla par
  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pełny wymiar godzinowy
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii dla pracowników najlepszych
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie od 4000 do 6000 miesięcznie od pary – cena zależna od standardu, lokalizacji
  • system zmianowy

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca miesiąca. Pierwszy wyjazd możliwy nawet od zaraz, generalnie zatrudnienie i wyjazdy będą realizowane od II połowy czerwca 2021.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 26460c38d0a65adb