od 202,60 brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z odzieżą we Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 marca 2024 00:06

Hurtownia z odzieżą we Fredrikstad poszukuje od zaraz order pickerów do legalnej pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2024 na magazynie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień i pakowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Pensja: od 202,60 NOK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres obowiązków:

W ramach możliwości zatrudnienia jako asystent magazynowy w hurtowni odzieżowej w miejscowości Fredrikstad, pracownik będzie odpowiedzialny za:

  • Wykładanie towarów na magazynie.
  • Prowadzenie kontroli jakości.
  • Obsługę zwrotów.
  • Kompletowanie zamówień.
  • Pakowanie produktów.

Wymagania:

  • Wymagane jest posiadanie aktualnego zaświadczenia o braku karalności.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz elastyczność w wykonywaniu nadgodzin są niezbędne.
  • Doświadczenie w podobnych stanowiskach oraz umiejętność pracy w międzynarodowym zespole będą atutami.
  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego będzie mile widziana.

Nasza firma oferuje:

  • Możliwość zakwaterowania w pensjonacie pracowniczym (za odpłatnością), zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, premie oraz dodatkowe świadczenia.
  • Organizujemy także imprezy integracyjne oraz zapewniamy solidne szkolenia pracownicze.
  • Rozpoczęcie pracy odbywa się na zasadzie umowy próbnej, która może zostać przedłużona dla najbardziej wykwalifikowanych pracowników.

Aplikacja:

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 74965e2434a35696