175/h brutto NOK

Norwegia praca od zaraz przy sprzątaniu biur z językiem angielskim we Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 marca 2022 00:25

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie we Fredrikstad z językiem angielskim na stanowisku sprzątaczki – sprzątacza. Pracodawca zapewnia pomoc przy zakwaterowaniu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • stałe godziny pracy – 8-16
  • sprzątanie powierzchni biurowych – wykonywanie zadań systematycznych, zgodnie z wymaganiami pracodawcy
  • do zadań należeć będzie odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie stołów, wynoszenie odpadów, uzupełnianie środków higienicznych, włączanie zmywarek itp.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, sumienność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • energiczność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • płatny urlop wypoczynkowy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • udział w szybkim, internetowym procesie rekrutacyjnym
  • norweską umowę o pracę
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • przyjazne warunki pracy na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres:

ewa.brzeska@vp.pl

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID ogłoszenia: 405622372b32efd4