od 175 brutto/h NOK

Praca w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu biur z językiem angielskim, Fredrikstad 2022

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2022 00:14

Od zaraz we Fredrikstad aktualne ogłoszenie dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie z językiem angielskim dla sprzątaczek lub sprzątaczy. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Stanowisko: Sprzątacz biur

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca o charakterze fizycznym polegająca na utrzymywaniu czystości powierzchni biurowych
  • pracowników obowiązują stałe godziny pracy – od 08:00 do 16:00
  • zadania polegają na myciu podłóg, odkurzaniu, wycieraniu biurek. wynoszeniu śmieci, sprzątaniu toalet, pomieszczeń socjalnych, gabinetów itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • szybkość, energiczność, sumienność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • ubezpieczenie
  • bezproblemową rekrutację przeprowadzaną droga elektroniczną
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pracę w zgranym zespole

Aplikacja:

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres:

ewa.brzeska@vp.pl

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID ogłoszenia: 51362c0436494fd1