168,40 brutto NOK

Pakowanie-produkcja oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 września 2014 04:43

Sezonowa oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków na produkcji w Oslo. Zatrudnienie do stycznia 2015 bez znajomości języka, zakwaterowanie płatne będzie zorganizowane.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 168,40 NOK brutto za godzinę
Liczba wolnych miejsc: 4
Umowa do stycznia 2015

Zadania:
Praca w zakładzie produkcyjnym polegająca na pakowaniu kosmetyków – zestawów prezentowych na okres świąt “Bożego Narodzenia”. Pracownik odpowiedzialny będzie za przepakowywanie asortymentu, naklejanie etykiet oraz ponowne pakowanie do ozdobnych pudełek.

Wymagania:
– dyspozycyjność od października do końca roku w tym także na okres świąt (1 listopad, 24-26 grudnia)
– komunikatywny język angielski w mowie
– zręczność, dokładność, dobry wzrok
– zaświadczenie o niekaralności
– gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
– płatne zakwaterowanie na miejscu (koszt od osoby to ok 1800-2000 NOK miesięcznie)
– możliwość pracy dla par (wspólne zakwaterowanie)
– umowa tymczasowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą na okres 3 miesięcy (październik-grudzień)
– pomagamy z tłumaczeniem dokumentów (koszt ok 400 NOK będzie potrącony z pierwszego wynagrodzenia)
– brak opłat za rekrutację
– telefoniczne wsparcie koordynatora na miejscu

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/04

Rozpoczęcie pracy od 6-go października!

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no

ID ogłoszenia: 30754276582832f8

5 komentarzy na “Pakowanie-produkcja oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam razem z mężem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Bardzo proszę o pilny kontakt na email justyna112@wp.pl

  2. Witam. Młoda, energiczna para jest zainteresowana ofertą pracy. Z góry dziękujemy za odpowiedź na adres eloprzemek@gmail.com . Pozdrawiam

  3. Witamy
    Jesteśmy małżeństwem. Jesteśmy zainteresowani waszą ofertą pracy. Prosimy o kontakt na adres: wojteno@tlen.pl.
    Pozdrowienia

  4. Witam serdecznie, jestem młodą, zręczną i energiczną osobą. Mieszkam w Oslo i bardzi interesuje mnie Państwa oferta. Proszę o kontakt 🙂
    Pozdrawiam

    ola_zasada@op.pl

  5. Witam. Jestem bardzo zainteresowany oferta pracy. Znajomość języka angielskiego na wysokim poziomie, doświadczenie w pracy poza granicami Polski. Szybko się uczę i dostosowuje do nowego otoczenia. Proszę o kontakt 505603755.