od 155/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji rowerów Sandnes

  • Miasto: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2019 00:01

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Sandnes dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na produkcji przy montażu rowerów.

Miasto zatrudnienia: Sandnes, Norwegia

Pensja: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż części rowerowych, samych rowerów oraz ich pakowanie
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości i inne zadania zlecane na bieżąco przez koordynatora

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność techniczne
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • pracodawca zapewnia w pełni legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem i opłacaniem składek i świadczeń
  • wdrożenie w obowiązki i gruntowne szkolenie pracownicze
  • płatne zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach za 3000 NOK miesięcznie
  • polskojęzycznego przełożonego

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca czerwca 2019. Zatrudnienie od zaraz – planowane jest kilka tur wyjazdów.

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 9025cfbb4f7a27ba

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji rowerów Sandnes”

  1. annaradomskano na 16 czerwca 2019 @ 19:13

    Witam, napisałam do państwa maila. Czy oferta wciąż aktualna?

  2. Sylwek5246 na 1 lipca 2019 @ 12:42

    Witam proszę o kontakt dwie osoby (kobieta i mężczyzna poszukują pracy na stałe