215 brutto/h NOK

Od zaraz dla par oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie art. dla zwierząt w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 maja 2024 00:25
  • Wygasa: 30 dni, 15 godzin

Hurtownia art. dla zwierząt poszukuje od zaraz order pickerów do pracy w Norwegii. Ogłoszenie także dla par bez znajomości języka na magazynie z art. dla zwierząt. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu – około 3500 SEK miesięcznie.

Stanowisko: Pracownik magazynu zoologicznego

Miejscowość: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 215 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Praca na magazynie zoologicznym polegająca na kompletowaniu zamówień, pakowaniu artykułów dla zwierząt oraz przyjmowaniu i wydawaniu towarów.
  • Obsługa sprzętu magazynowego, takiego jak wózki widłowe, paletowniki itp.
  • Kontrola jakości produktów oraz dbanie o prawidłowe etykietowanie i znakowanie towarów.
  • Współpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia efektywnego funkcjonowania magazynu.

Wymagania:

  • Motywacja do pracy oraz chęć podjęcia nowego wyzwania zawodowego.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do wykonywania zadań w dynamicznym środowisku.
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej na magazynie.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym również w godzinach nocnych i weekendowych.
  • Możliwość legalnego pobytu i pracy w Norwegii.
  • Znajomość języka norweskiego mile widziana, ale niewymagana.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie począwszy od 215 NOK na godzinę pracy brutto.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej hurtowni artykułów dla zwierząt.
  • Możliwość zakwaterowania na miejscu za odpłatnością około 3500 SEK miesięcznie.
  • Pracę w przyjaznym środowisku oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Wyjazdy realizowane są od zaraz.

W tytule maila proszę wpisać:

„Magazyn zoologiczny Oslo + imię i nazwisko”

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 32866355f0cd1cc5

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.